Porsche Cayenne

Pohodlná jízda v Porsche Cayenne nejen jako originální dárek, ale i příjemný zážitek. Automobil Porsche Cayenne si nyní můžete pronajmout i zapůjčit v autopůjčovna Porsche také v České republice. Objednejte si a užijte si Porsche Cayenne jak dlouho budete chtít a nechte si jej přistavit zdarma až před váš dům nebo kancelář. Cayenne je ideální automobil na vaši dlouhou cestu, luxusní stěhování nebo pohodlnou cestu na dovolenou. Automobil Porsche Cayenne více podrobněji v zajímavém detailu a autotestu. Není neznámo, že spousta zákazníků přešlo z Porsche Cayenne na Maserati Ghibli, ač se paradoxně jedná o zcela jiný automobil a to nejen co se velikosti a celkového výkonu týče.

Pujcovna Porsche Cayenne

CENÍK PORSCHE CAYENNE - 9.999,-Kč / 24 hodin

(včetně řidiče, neomezeného počtu najetých kilometrů a přistavení automobilu Porsche v rámci celé České Republiky ZDARMA!)

Ve výše uvedené ceně pronájmu jsou již zahrnuty tyto položky aneb v ceně pronájmu, zapůjčení vozu máte automaticky zdarma následující:

  • Nadstandardně a velmi komfortně vybavený vůz Porsche Cayenner (sedadla v kůži, sound system BOSE, vícezónová klimatizace...)
  • Profesionální, reprezentačně oblečený řidič, který je vám plně k dispozici po celou dobu pronájmu
  • Chlazené nealkoholické nápoje (Pepsi, Evian, Nealkoholické pivo, ...)
  • Veškeré nutné silniční a dalniční poplatky v daných zemích
  • Neomezenou čekací dobu automobilu i řidiče
  • Neomezený počet ujetých km

Vozidla Porsche Cayenne bez řidiče nepronajímáme! Minimální délka pronájmu není stanovena, vždy však platíte minimálně 24 hodinovou sazbu, v které již máte zahrnuty veškeré uvedené nadstandardní výhody a bonusy. Je jen na Vás, zda využijete dobu pronájmu celou, nebo jen její část! A to nejen z důvodu, že přistavení Porsche, prostoje, čekání a neomezený počet kilometrů máte od nás vždy zdarma. Vozidla, jelikož jsou bez firemních označení, lze (a naši Zákazníci je také hojně využívájí) použít na svatby (odvoz nevěsty, odvoz ženicha...) a svatební cesty, kdy se opět nikterak cena nenavyšuje a je shodná se zde uvedenou!