Porsche Panamera

Automobil Porsche Panamera jako originální dárek, ale i jedinečný zážitek. Darujte zážitek v Porsche Panamera a dopřejte obdarovanému netradiční zážitek. Jakékoliv Porsche si nyní můžete také pronajmout i půjčit v oblíbené autopůjčovna Porsche v České republice. Svezte se, pronajměte si, půjčte si Porsche Panamera jak dlouho budete chtít s přistavením zdarma až před váš dům, kancelář nebo ulici. Automobil Porsche Panamera podrobněji v zajímavém detailu a autotestu. Nemáte-li z jakéhokoliv důvodu rádi automobily Porsche, doporučujeme vhodnou náhradu v podobě vozidel Maserati Quattroporte nebo Maserati Gran Turismo.

Levný pronájem Porsche Panamera

CENÍK PORSCHE PANAMERA - 19.999,-Kč / 24 hodin

(včetně řidiče, neomezeného počtu najetých kilometrů a přistavení automobilu v rámci celé České Republiky ZDARMA!)

Ve výše uvedené ceně pronájmu jsou již zahrnuty tyto položky aneb v ceně pronájmu, zapůjčení vozu máte automaticky zdarma následující:

  • Nadstandardně a velmi komfortně vybavený vůz Porsche Panamera (sedadla v kůži, sound system BOSE, vícezónová klimatizace...)
  • Profesionální, reprezentačně oblečený řidič, který je vám plně k dispozici po celou dobu pronájmu
  • Chlazené nealkoholické nápoje (Pepsi, Evian, Nealkoholické pivo, ...)
  • Veškeré nutné silniční a dalniční poplatky v daných zemích
  • Neomezenou čekací dobu automobilu i řidiče
  • Neomezený počet ujetých km

Vozidla Porsche Panamera bez řidiče nepronajímáme! Minimální délka pronájmu není stanovena, vždy však platíte minimálně 24 hodinovou sazbu, v které již máte zahrnuty veškeré uvedené nadstandardní výhody a bonusy. Je jen na Vás, zda využijete dobu pronájmu celou, nebo jen její část! A to nejen z důvodu, že přistavení Porsche, prostoje, čekání a neomezený počet kilometrů máte od nás vždy zdarma. Vozidla, jelikož jsou bez firemních označení, lze (a naši Zákazníci je také hojně využívájí) použít na svatby (odvoz nevěsty, odvoz ženicha...) a svatební cesty, kdy se opět nikterak cena nenavyšuje a je shodná se zde uvedenou!